cennik

Rezerwacje Gości przyjmujemy przez cały rok. Zwykle sezon letni rozpoczynamy od początku czerwca i trwa on u nas do wyjazdu ostatnich gości. Sezon wysoki trwa od 20 lipca do 10 sierpnia. Pozostały okres wynajmu apartamentów to sezon niski. Zapraszamy również w innych terminach, gdyż jeden z apartamentów jest całoroczny, a nasze lasy są pełne grzybów, belona i dorsz wczesną wiosną i jesienią bierze najlepiej. Plaże, klify i wydmy Poddąbia, Dębiny i Słowińskiego Parku Narodowego są wiosną, jesienią i zimą puste i chyba wtedy właśnie najpiękniejsze. Poza sezonem wysokim jest możliwość negocjacji ceny, przy dwóch / trzech osobach w wynajmowanym apartamencie. Nic, tylko u nas wypoczywać!

Cennik – apartamenty:

Sezon wysoki: 200 zł doba

Sezon niski: 160 zł doba

Doba trwa od godziny 17.00 do 12. 00

Każdy apartament posiada własną łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny wyposażony w zlewozmywak jednokomorowy, czajnik bezprzewodowy, kuchenkę indukcyjną, lodówkę, garnek, patelnię, komplet sztućców i talerzy, w każdym apartamencie jest telewizor z dekoderem telewizji naziemnej. Pościel, papier toaletowy, płyn do mycia rąk i naczyń, jest w cenie wynajmu apartamentu.

Przy rezerwacji terminu wynajęcia apartamentu, prosimy o wpłacenie zadatku na nasze konto nr. 27 1020 4649 0000 7202 0148 0854 PKO BP, Sylwia Laskowska, Bałamątek 16A. Zadatek w wysokości od jednej do trzech dób wynajęcia apartamentu, jest ustalany w zależności od długości rezerwowanego terminu wypoczynku. Reszta kwoty za wynajęcie apartamentu, jest pobierana w drugi dzień pobytu Gości. Minimalny okres wynajęcia apartamentu to 3 doby.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Agroturystyka nad morzem w okolicach Słowińskiego Parku Narodowego, Ustki i Rowów