Apartament Agroturystyka Nad Morzem 1

Apartament agroturystyczny „Nad Morzem 1” składa się z dwóch pokoi oraz łazienki. Jest przygotowany do wygodnego zakwaterowania i wypoczynku nad morzem czteroosobowej rodziny. Jego ogólna powierzchnia to ok. 23,5 m2 a wysokość to 2,5 metra. Apartament ten jest przystosowany do pobytu czteroosobowej rodziny, z osobną sypialnią dla dzieci.

Apartament znajduje się na parterze po lewej stronie budynku gościnnego, patrząc od strony domu gospodarzy. Przeszklone wejście do apartamentu jest od strony południowej. W pierwszym pokoju, obok wejścia od strony południowej jest okno, które zostało wyposażone w moskitierę chroniącą przed dostawaniem się owadów gdy okno jest otwarte i żaluzje przeciwsłoneczne. Do apartamentu wchodzimy z podestu wykonanego z nadmorskiego modrzewia i jednostopniowego spocznika. Za drzwiami znajduje się pokój rodziców z podwójnym łóżkiem z lampką nocną, półką, stołem, czterema krzesłami i komodą. Nad komodą zainstalowano telewizor z dekoderem. W pokoju jest do dyspozycji Gości zasięg domowej internetowej sieci bezprzewodowej Wi-Fi (podłączenie do sieci załatwiamy z gospodarzem). Po prawej stronie od wejścia znajduje się aneks kuchenny wyposażony w blat roboczy, kuchenkę indukcyjną, lodówkę, czajnik bezprzewodowy, zlewozmywak, garnek, patelnię, sztućce, szklanki, talerze. Za aneksem po prawej stronie znajdują się drzwi prowadzące do łazienki. Łazienka o powierzchni ok. 3 metrów kwadratowych wyposażona jest w kabinę prysznicową, lustro, koszyk na przybory toaletowe, umywalkę oraz WC. Zapewniamy pościel, papier toaletowy i mydło do rąk w łazience. Na wprost wejścia do apartamentu są drzwi do pokoju dzieci z dwoma jednoosobowymi łóżkami, szafką nocną oraz z szafą ubraniową. Na ścianie znajduje się lampka nocna. Okno z pokoju dzieci wychodzi na stronę północną z widokiem na część rekreacyjną agroturystycznego gospodarstwa oraz las, pagórki z łąkami na których rankiem często stoją sarenki. Okno to również posiada zainstalowaną moskitierę przeciwko owadom. Podłogi pokoi apartamentu wyłożone są kafelkami o wymiarach 50 na 50 centymetrów z zielonym motywem roślinnym pasującym do kwatery nad morzem.

Budynek gościnny, ze znajdującym się w nim apartamentem numer 1, jest samodzielnym obiektem, który zawiera w sobie kwatery nad morzem dla naszych Gości. Budynek jest kilkuletni, murowany z izolacją termiczną mający dobrze wygłuszający strop oraz ściany. Budynek ten stoi obok domu gospodarzy gospodarstwa agroturystycznego na ogrodzonej posesji obok lasu. Przy budynkach tych jest miejsce do leżakowania czy też na poranną kawę. Przy bramie wewnątrz ogrodzenia jest miejsce do parkowania samochodów naszych Gości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania  z apartamentu nr 1 w gospodarstwie agroturystycznym „Nadmorski Las” w miejscowości Bałamątek. Rezerwacja

Agroturystyka nad morzem w okolicach Słowińskiego Parku Narodowego, Ustki i Rowów