Apartament Agroturystyka Nad Morzem 3

Apartament „Nad Morzem 3” składa się z dwóch pokoi oraz łazienki. Jest przygotowany do wygodnego zakwaterowania i wypoczynku nad morzem czteroosobowej rodziny. Ma powierzchnię 23,5 m2, jednak z uwagi na fakt, że jest zlokalizowany na poddaszu, jego powierzchnia użytkowa jest nieco mniejsza. Apartament nr 3 jest przystosowany do pobytu czteroosobowej rodziny z zadbaniem o to aby dzieci spały osobno od rodziców.

Znajduje się on na piętrze po lewej stronie osi budynku gościnnego, patrząc od strony domu gospodarzy. Wchodzi się do niego po wygodnych drewnianych schodach z szerokim spocznikiem. Na końcu schodów po lewej stronie znajdują się drzwi do apartamentu. W pierwszym pokoju na wprost wejścia jest okno, które zostało wyposażone w moskitierę chroniącą przed dostawaniem się owadów gdy okno jest otwarte i żaluzje przeciwsłoneczne. Okno to wychodzi na stronę zachodnią z widokiem na las. Po lewej stronie drzwi wejściowych znajduje się komoda na której stoi telewizor i dekoder. Pod lewą ścianą jest podwójne łóżko rodziców z lampką nocną i półką. Po prawej stronie wejścia znajduje się aneks kuchenny z blatem roboczym, szafkami, kuchenką indukcyjną, lodówką, zlewozmywakiem, czajnikiem bezprzewodowym, garnkiem, patelnią, szklankami, sztućcami, talerzami. Na prawej ścianie przy oknie stoi szafa ubraniowa, a przy niej stół z czterema krzesłami. Przed nią na prawej ścianie są drzwi do pokoju dzieci z dwoma pojedynczymi łóżkami. Z lewej strony pokoju dzieci jest okno wychodzące na zachodnią stronę z widokiem na las, wyposażone w moskitierę i żaluzję. Między łóżkami jest szafka nocna z lampką. Po prawej stronie pokoju dzieci jest wejście do łazienki. Łazienka o powierzchni ok. 3 metrów kwadratowych wyposażona jest w kabinę prysznicową, lustro, koszyk na przybory toaletowe, umywalkę oraz WC. Zapewniamy pościel, papier toaletowy i mydło do rąk w łazience. W pokoju jest do dyspozycji domowa bezprzewodowa sieć internetowa Wi-Fi (podłączenie do sieci załatwiamy z gospodarzem). Podłogi pokoi apartamentu wyłożone są kafelkami o wymiarach 50 na 50 centymetrów z zielonym motywem roślinnym pasującym do kwatery nad morzem.

Budynek gościnny, ze znajdującym się w nim apartamentem nr 3, jest samodzielnym obiektem, który zawiera w sobie kwatery nad morzem dla naszych Gości. Budynek jest kilkuletni, murowany z izolacją termiczną mający dobrze wygłuszający strop oraz ściany. Budynek ten stoi obok domu gospodarzy gospodarstwa agroturystycznego na ogrodzonej posesji obok lasu. Przy budynkach tych jest miejsce do leżakowania czy też na poranną kawę. Przy bramie wewnątrz ogrodzenia jest miejsce do parkowania samochodów naszych Gości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania  z apartamentu nr 3 w gospodarstwie agroturystycznym „Nadmorski Las” w miejscowości Bałamątek. Rezerwacja

Agroturystyka nad morzem w okolicach Słowińskiego Parku Narodowego, Ustki i Rowów