Apartament Agroturystyka Nad Morzem 5

Apartament „Nad Morzem 5” składa się z dwóch pokoi oraz łazienki. Jest przygotowany do wygodnego zakwaterowania i wypoczynku nad morzem cztero lub pięcioosobowej rodziny. Jego ogólna powierzchnia to ok. 30 m2. Apartament jest podzielony na dwie osobne sypialnie.

Apartament znajduje się na parterze po prawej stronie osi budynku gościnnego, przy apartamencie nr 2, patrząc od strony domu gospodarzy. Przeszklone wejście do apartamentu jest od strony południowej. W pierwszym pokoju, po prawej stronie obok wejścia jest okno, które zostało wyposażone w moskitierę chroniącą przed dostawaniem się owadów gdy okno jest otwarte i żaluzje przeciwsłoneczne. Znajduje się ono od strony południowej. Do apartamentu wchodzimy z podestu wykonanego z nadmorskiego modrzewia. Za drzwiami znajduje się pokój rodziców z podwójnym łóżkiem z lampką, nocną szafką i wielką komodą. Na komodzie zainstalowano telewizor z dekoderem. W pokoju jest do dyspozycji Gości zasięg domowej internetowej sieci bezprzewodowej Wi-Fi (podłączenie do sieci załatwiamy z gospodarzem). Po lewej stronie wejścia jest wnęka ubraniowa gdzie stoi szafa, a za nią znajdują się drzwi prowadzące do łazienki apartamentu. Łazienka o powierzchni ok. 3 metrów kwadratowych wyposażona jest w prysznic, lustro, koszyk na przybory toaletowe, umywalkę z szafką oraz WC. Zapewniamy pościel, papier toaletowy i mydło do rąk w łazience. Na wprost wejścia do apartamentu są drzwi do pokoju dzieci z łóżkiem piętrowym dla trojga dzieci. Po lewej stronie od wejścia znajduje się aneks kuchenny wyposażony w blat roboczy, lodówkę,kuchenkę indukcyjną, czajnik bezprzewodowy, zlewozmywak, garnek, patelnię, sztućce, szklanki, talerze. Okno z pokoju dzieci wychodzi na stronę północną z widokiem na część rekreacyjną agroturystycznego gospodarstwa oraz las, pagórki z łąkami na których rankiem często stoją sarenki. Okno to również posiada zainstalowaną moskitierę przeciwko owadom. Pod oknem znajduje się stół wraz z czterema krzesłami. Podłogi pokoi apartamentu wyłożone są kafelkami o wymiarach 50 na 50 centymetrów z zielonym motywem roślinnym pasującym do kwatery nad morzem.

Budynek gościnny, ze znajdującym się w nim apartamentem nr 5, jest samodzielnym obiektem, który zawiera w sobie kwatery nad morzem dla naszych Gości. Budynek jest kilkuletni, murowany z izolacją termiczną mający dobrze wygłuszający strop oraz ściany. Budynek ten stoi obok domu gospodarzy gospodarstwa agroturystycznego na ogrodzonej posesji obok lasu. Przy budynkach tych jest miejsce do leżakowania czy też na poranną kawę. Przy bramie wewnątrz ogrodzenia jest miejsce do parkowania samochodów naszych Gości.

Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania  z apartamentu nr 5 w gospodarstwie agroturystycznym „Nadmorski Las” w miejscowości Bałamątek. Rezerwacja

Agroturystyka nad morzem w okolicach Słowińskiego Parku Narodowego, Ustki i Rowów